Водовод со соопштение

Октомври 28, 2021
Ве известуваме дека во текот на утрешниот ден (петок) 29.10.2021г.од 9 до 15ч, поради изведување на градежни работи на ул. Кленовец, со прекинато водоснабдување и затворен сообраќај ќе бидат корисниците на ул. Ѓорги Стерјовски -Џоџа.
 
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани