2win800x200

Во четврток прекини во водоснабдувањето кај Новачки пат

Мај 11, 2022

ЈП Водовод ги известува граѓаните дека на 12.05.2022 (четврток) поради промена на овален затворач Ф -150 мм на Новачки пат со прекинато водоснабдување ќе бидат корисниците од  с.Долно Оризари, СН Осигурителен Брокер, Фелиција, Цермат, ул.Прилепска бр.80 и бр.82. Прекинот ќе трае од 09:00 часот до завршување со работните активности.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани