2win800x200

„Комуналец“ и „Водовод“ продолжија со миење и дезинфекција на улици во населбите Брусничка и Буковско

Февруари 10, 2024

ЈП Комуналец Битола во соработа со ЈП Водовод  продолжија со миење и дезинфицирање на улиците низ населбите Брусничка населба и Буковски Ливади во Битола.

 

Можно е да е слика од 1 лице и дрво

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани