2win800x200

За пример! Приватна градинка од Битола за денот на жената!

Март 08, 2024

Приватна градинка во Битола утрово накити јавен простор за со своите дечиња  да го прослави 8 Март, денот на жената. Ова е само еден од примерите колку малку треба да се искаже креативноста и да се направи денот поубав и повесел за децата.    

 

 

Објавено од А.Б 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани