2win800x200

Новогодишна честитка од Здружение на пензионери Битола

Декември 29, 2019

На сите пензионери и пензионерки од општините Битола, Новаци и Могила, Здружението на пензионери од Битола  им  ја честита Новата 2020 година и Божикните празници и им посакува добро здравје и долг живот.

                                                                                                                                                                                                                                                                        Здружение на пензионери-Битола
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани