Webp.net gifmaker

Се самоубило младо момче во Битола

Јануари 08, 2018

Вчера околу 18 часот младо момче од Битола на 23 годишна возраст си го одзело животот. Според податоците од СВР-Битола,  несреќата се случила  во семејната куќа на момчето М.А на улицата Булевар 1-ви Мај.  Тоа било само дома , па членови на семејството го затекнале  со прострелна рана во главата. Основното јавно обвинителство наредило  обдукција.  

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани