Webp.net gifmaker

Фотографија од несреќата во Ресен, во сообраќајката настрада 60 годишна жена

Јули 31, 2020
фото Апла.мк фото Апла.мк

 

Во тешката сообраќајна несреќа која денеска се случи во Ресен животот го загубила 60 годишна жена, додека дете на 10 годишна возраст и маж на возраст од 40-тина години се тешко повредни. Фотографијата од местото на несреќата ни ја испрати читател на Апла.мк.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани