Webp.net gifmaker

Битолчанка го пријавила сопругот оти и се заканувал по живот

Ноември 09, 2020

 

 

На 08.11.2020 во СВР Битола, 55-годишна жена од Битола пријавила дека нејзиниот сопруг  Т.К. во повеќе наврати и упатувал закани по животот. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани