Webp.net gifmaker

(видео) „Мајските цветчиња“ први ја честитаа Новата Година на ромски, германски, албански, турски, бугарски, француски, српски, англиски и македонски јазик

Декември 22, 2020

Децата од градинката  "Мајски Цвет"- Битола  први ја честитаа Новата година на  неколку јазици-ромски, германски, албански, турски, бугарски, француски, српски, англиски и македонски. Погледнете го видеото што го подготвија вработените од оваа градинка

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани