Webp.net gifmaker

Во тек е изградбата на новите павилјони во Градскиот пазар во Битола

Мај 08, 2021

 

Продолжуваат активностите за изградба на новите павилјони во градскиот пазар. Инвестиција вредна 15 милиони денари, информираат од ЈП Пазари Битола.

Можно е да е слика од надвор

Можно е да е слика од надвор

Можно е да е слика од надвор

Можно е да е слика од надвор

Можно е да е слика од 1 лице, стоење и надвор

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани