Webp.net gifmaker

Економското училиште во Битола со нов лик

Јуни 23, 2021

 

Средното економско училиште во Битола доби нов лик, променета дограма, ново ЛЕД осветлување, нов паркет, комплетно нови услови за настава. 
 
 

Нема опис за фотографијата.

Нема опис за фотографијата.

Нема опис за фотографијата.

Нема опис за фотографијата.

Нема опис за фотографијата.

Нема опис за фотографијата.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани