Webp.net gifmaker

Едно лице почина во сообраќајката кај Логоварди

Јули 15, 2021
фото архива фото архива

 

Возач на околу педесетина година починал во сообраќајната несреќа што утрово се случила на патот Битола-Новаци кај селото Логоваради, потврдија од СВР-Битола за Апла.мк. Во сообраќајката дошло до директен судир меѓу две возила се првичните информации од полицијата. Повеќе инфорамции подоцна.  

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани