2win800x200

Ученичка фатена со дрога во средно училиште во Битола

Март 26, 2024

На 25.03.2024 во 13.00 часот во средно општинско училиште во Битола, полициските службеници на СВР Битола лишиле од слобода 18 - годишна ученичка од ресенско затоа што кај неа била пронајдена и одзмена марихуана. По документирање на настанот ќе следува соодветен поднесок.

 

Објавено од А.Б 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани