Webp.net gifmaker

Положено цвеќе пред Споменикот на револуцијата во Битола

Септември 08, 2018

По повод 8-ми Септември, Денот на независноста, заменик градоначалничката Емилија Костурска, претставници од Советот на Општина Битола, политичките партии, Сојузот на борци од Битола и други граѓани положија цвеќе пред Споменикот на Револуцијата во Битола.41033372 1256555454486027 8059217938638438400 n41229123 320601885380072 1880433898773544960 n41257898 1937744619643420 8144622637469925376 n41338179 264172977757559 5649701501300375552 n

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани