Webp.net gifmaker

Возило удри во бандера кај Гроздот

Септември 20, 2020

Вечерва после полноќ, возило удри во електричниот столб на тротоарот во близина на Гроздот  веднаш до трафиките кај Поштата

За среќа нема жртви во оваа незгода, а во моментот немало движење од други возила на коловозот, ниту пешаци на тротоарот каде се качил автомобилот. Повредените лица кои биле сопатници во возилото се префрлени на болница, а увидна екипа изврши увид на местото

 

IMG 20200921 012123

 

 

 

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани