Во населбата Мал Париз татко со нож им се заканувал на своите деца

Јули 20, 2020
фото интернет фото интернет

На 19.07.2020 во 23.40 часот во СВР Битола, В.М.(24) и Е.Ј.(31) од Битола  пријавиле дека околу 20.40 часот во домот на ул.„Даме Груев“ во Битола, таткото на В.М. им се заканувал со нож. Се преземаат мерки за расчистување на настанот, информираат од СВР Битола.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани