2win800x200

Објавен конкурсот за наградата „4 НОЕМВРИ“

Септември 13, 2022
Управниот одбор на Фондот за наградата „4 Ноември“ на денешната седница распиша Конкурс за доделување на наградата „4 Ноември“ на Општина Битола за 2022 година. Деталите од конкурсот се дадени на следниот линк:
 
 
 
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани