2win800x200

Нискоградба -Битола со соопштение до граѓаните

Октомври 04, 2023

ЈКП Нискогардба ги известува граѓаните за активност на улицата Маркс и Енгелс во Битола во текот на утрешниот ден , санација на канализациона мрежа. 

Нискоградба со соопштение-

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани