2win800x200

Битолчанец ги нападнал соседите-малолетно дете и неговиот татко

Октомври 12, 2023

Битолчанец пријавил дека неговиот сосед ги нападнал и него и неговиот малолетен син. 

На 11.10.2023 во СВР Битола, Г.Т.(47) од Битола пријавил дека неговиот сосед Т.П. физички го нападнал него и неговиот малолетен син. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани