Webp.net gifmaker

Васко Ковачевски, пратеник на СДСМ:

Октомври 15, 2017

„Очекувам локалните избори да бидат мирни, демократски, слободни зашто помина времето на уцени, пристисоци.

Битола денес ќе покаже дека избора живот во Битола за сите и очекувам дека вечерва можеме и да ја добиеме идната градоначалничка на Битола, Наташа Петровска“. 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани