Соопштение на ЈКП "Нискоградба"

Мај 19, 2021

ЈКП Нискоградба ја информира јавноста дека деновиве започна со изведба на нова канализациона мрежа на улица Тошо Даскалот.

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани