„Нискоградба“-Во прекин сообраќајот на патот за село Брусник

Октомври 21, 2022

 Нискоградба Битола информира дека заради асфалтирање на патот за село Брусник денес и утре ќе биде во прекин сообраќајот за село Брусник. 

 

Нема опис за фотографијата.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани