Видео запис доби хитот од „Макфест“ на битолчанката Олгица Шапковска

Ноември 02, 2022

Првата авторска песна на битолчанката Олгица Шапковска „Срце во карантин“ доби видео запис. Песната е меѓу хитовите од фестивалот „Макфест 2020“

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани