2win800x200

Од утре започнува ски сезоната на Копанки

Февруари 06, 2023

Во ски центарот Копанки на Пелистер денес интензивно се одвиваа активностите за утрешниот почеток на ски сезоната. Како што соопштија од таму утре ски билитетите ќе бидат бесплатни.

FB IMG 1675708069427
 
"Денот го започнавме со активна работа на ски центарот за да ве известиме дека утре 07.02.2023 година - (вторник)правиме "СЕФТЕ" за ова скијачка сезона. Ве очекува супер подготвена ски патека за Ваше вистинско уживање. Започнуваме со работа од 09:00 до 15:00 часот. Во текот на утрешниот ден ќе уживате во Вашите омилени зимски спортови со бесплатни ски билет. За сите останати информации и за работењето на Ски Центарот во зависност од временските услови ќе бидете дополнително  известени, соопштоја од ски центарот Копанки
 
FB IMG 1675708064989
 
 
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани