2win800x200

Денеска бесплатно скијање на Копанки, од утре ќе се подготвуваат ски терените

Декември 17, 2023

Стартот на ски сезоната на Копанки мина успешно  и покрај лошите временски услови, информираат од хотелот Молика

 
 
Од понеделник (18.12.2023) до петок (22.12.2023), ќе се извршуваат последните подготовки на ски стазата Копанки. Во интерес на новата скијачка сезона на Ски Центарот Копанки оваа работна недела ќе се искористи за дополнителни работни активности, а сите љубитфли на скијањето ќе бидат дополнително известени за 
стартот на следните скијачки денови, соопштија од хотел Молика
 
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани