Webp.net gifmaker

Од „Поинаку“ ставија држачи и кеси за ѓубре низ град

Јуни 26, 2019

Од независната група „Поинаку“ утрово низ град поставија 50 монтажни држачи за кеси за ѓубре. Од „Поинаку“ велат дека држачите се ефтини, лесно одржливи и не се оштетуваат, само бараат надлежните да ги менува редовно, а вреќи ќе даваат гратис.65318856 2290835881010887 5934320772028825600 n

65805255 2290835814344227 3330930043525267456 n

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани