2win800x200

ЈП„Паркинзи“ со претпразнично уредување на паркингот спроти Битолската болница

Април 18, 2020

ЈП„Паркинзи“-Битола претпразнично го уреди  и обележа  паркингот на ул. Асном наспроти Клиничка Болница - Битола, а воедно го обележа и  пешачкиот премин кај ОУ "Стив Наумов".

зока 1

зока

зока 2

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани