2win800x200

ЈКП„Нискоградба“ на верниците им го честита Велигден

Април 18, 2020

Со желба за здравје, благосостојба и хармонија ЈКП „Нискоградба“ им го честита најголемиот христијански празник, Христовото воскресение – Велигден на сите христијански верници.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани