Webp.net gifmaker

СДСМ победи во Општина Новаци со 991 глас, наспроти 941 за ВМРО ДПМНЕ

Јули 15, 2020

Според информации од Изборниот штаб на СДСМ во Општина Новаци партијата води со 991 глас пред гласовите на ВМРО ДПМНЕ 941. 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани