2win800x200

Известување од ЈП „Пазари“-Сточниот пазар во Битола продолжува со работа, следен пазарен ден е 11 август

Август 07, 2020

Известување

Согласно решението што го донесе Агенцијата за храна и ветеринарство, сточниот пазар во Битола продолжува со работа. Според тоа следен пазарен ден во сточниот пазар во Битола е Вторник 11.08.2020.

117351447 1256353421382306 3951654485428923085 n

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани