Webp.net gifmaker

Побеле во ски-центарот "Нижеполе"

Ноември 21, 2020

 

Заснежи на Пелистер, побеле во  ски- центарот Нижеполе.

На радост на љубителите на скијањето, снегот во ноември дава надеж за успешна ски- сезона годинава 

Камерата поставена во ски центарот Нижеполе на Стржево  покажува дека во моментот врне снег

 

 

https://nizopole-ski-centar.click2stream.com/

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани