Webp.net gifmaker

21 годишен битолчанец пронајден мртов во својот дом, обвинител побара обдукција

Мај 13, 2021

На 12.05.2021 во 17.00 часот во Битола, на ул.„Бранко Радичевиќ“ во својот дом е пронајден починат С.Б.(21) од Битола. Од екипа на Итна медицинска помош е констатирана смрт без траги на насилство. По наредба на Јавен обвинител, телото е предадено на обдукција.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани