Мечка трча низ населбата Буковски Ливади

Мај 16, 2022

Вечерва триесет минути по полноќ, битолчани снимија мечка како трча низ улиците на населбата Буковски Ливади во Битола. Мечката е снименa во близина на кафеаната Адриатик.

Видеото е испратено од читатели на Апла.мк и преземање е дозволено само со посочување на изворот.   .

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани