Webp.net gifmaker

61-годишната битолчанка М.П.вчера пријавила во СВР Битола дека пред два дена во 2,30 часот по полноќ била физички нападната во нејзиниот дом. Лицето кое ја нападнало одзело акумулатор од нејзиниот дом, по што побегнало во непознат правец. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани