Webp.net gifmaker

АД ЕСМ Подружница РЕК Битола со честитка за Рамазан Бајрам

Мај 23, 2020

АД ЕСМ Подружница РЕК „Битола“ им го честитаат Рамазан Бајрам на сите граѓани од исламска вероисповед кои го слават овој голем муслимански празник и им посакува семејна среќа, добро здравје, љубов, почит и меѓусебно пријателство, во духот на вистинските вредности и традиционално добриот соживот. 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани