Webp.net gifmaker

Битола под сињак и магла-неверојатни фотографии на Ивона Кочов

Декември 20, 2019

Битола окована во сињак и магла е доловена  и во уметничките фотографии на Ивона Кочов, фотограф од Битола. Поради светлоста смогот добива неверојатна огнена, но и виолетова боја.

78765861 10217403106842042 3691566765059342336 o

80288717 10217407933882715 5985056915753795584 o

79820557 10217417204834483 465401694121885696 o

79457182 10217407896961792 631616679368982528 o

79977188 10217417220234868 208597735408926720 o

80578795 10217409016109770 1105864167874625536 o

А.Б

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани