Webp.net gifmaker

Сом од 16,5 килограми уловен во Стрежевското Езеро

Јули 21, 2020

Сом со тежина од 16,5 килограми уловија деновиве риболовци во рекреативната зона на акумулацијата "Стрежево"

 

FB IMG 1595369336967

FB IMG 1595369332110

FB IMG 1595369319281

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани