АД ЕСМ подружница РЕК-Битола со честитка за 28 Август-Денот на рударите и Успение на Пресвета Богородица

Август 27, 2019

АД ЕСМ подружница РЕК Битола, на своите вработени им го честита 28 Август-Ден на македонските рудари, а на сите православни верници им го честита големиот христијански празник Успение на Пресвета Богородица

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани