Оваа среда ЈКП „Водовод“ без струја од 7 до 14 часот

Септември 10, 2019

Се известуваат граѓаните на општина Битола дека поради работа на екипите на Електродистрибуција (ЕВН) на улицата „Климент Охридски“ во Битола без напојување со електрична енергија од 07 до 14 часот на ден среда 11.09.2019 година ќе бидат просториите на дирекцијата на ЈКП „Водовод“. 

Странките не ќе можат да добиваат извештаи, сметки, фактури, картици, а оние кои ќе доаѓаат за наплата на вода со себе да ги носат сметките или фактурите за наплата. 

 ЈКП „Водовод“

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани