Седи дома, плаќај електронски, кампања на ЈП „Водовод“

Април 05, 2020

Од Јавното претпријатие „Водовод“ апелираат граѓаните сметките да ги плаќаат преку нивниот портал за електронска наплата на сметки, со цел да да можат во услови на пандемија од коронавирусот да седат дома, а да ги подмират сметките. За да извршат уплата и дополнителни информации граѓаните треба да го отворат следниот линк

 http://vodovodb.mk/


Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани