ЈКП „Нискоградба“ и наплатниот центар од денес со скратено работно време

Април 08, 2020

КЈП Нискоградба Битола ги известува граѓаните дека наплатниот центар ке работи со скратено работно време од 07 до 14часот од понеделник до петок, а Управна зграда од 08 до 14 часот во истите работни денови.

Од понеделник до петок и во случај на итни интервенции да се контактира оперативата на тел.047-221-016. Изменетото работно време е поради новите мерки за ограничено движење.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани