Соопштение од ЈКП "Нискоградба"

Март 29, 2021

КЈП Нискоградба Битола ги известува
жителите на с. Буково дека на 30.03.2021 г (Вторник) од 08:00 до 13:00 часот сообраќајот на патен правец од Буковски Ливади до Буково ќе биди во прекин поради изведување на градежни работи на самиот патен правец.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани