Webp.net gifmaker

124 лица во самоизолација во Битола, 10 под здравствен надзор

Март 20, 2020

124 лица се во самоизолација во Битола, а десетмина се со решенија за здравствен надзор. Бројката од час во час се менува, вели за Апла.мк Сања Стаматова, портпарол на СВР Битола.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани