Webp.net gifmaker

Наплатниот центар за Водовод со ново работно време

Април 08, 2020

ЈКП Водовод Битола согласно новонастанатата ситуација и забраните од страна на владата од 08.04.2020 година со ново работно време во наплатниот центар  на ул.Рузвелтова од 7:00 до 14:00 часот.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани