Webp.net gifmaker

Ново работно време во работењето на ЈКП „Нискоградба“

Април 24, 2020

КЈП „Нискоградба“ Битола ги известува граѓаните дека од (понеделник) 27.04.2020 година наплатниот центар ќе работи од 07 до 17 часот од понеделник до петок ,додека сабота од 08 до 13 часот. Стопански двор и Управна зграда ќе работат од понеделник до петок од 07 до 14 часот.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2020 АПЛА.мк. Сите права се задржани