Webp.net gifmaker

Клуб на пензионери ќе се отвори утре во Битола

Март 05, 2020
                     
       Им се соопштува на пензионерите - членови на Здружението на пензионери од општина Битола и општините Новаци и Могила, дека утре 6 март 2020 година во 11.00 часот, свечено ќе се отвори Клубот на пензионери кој се наоѓа во зградата на Здружението, се вели во соопштението од  Здружение на пензионери од  Битола                 
                                                                              
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани