Webp.net gifmaker

Наплатниот центар на ЈП утре нема да работи

Мај 13, 2021

Наплатниот центар на КЈП Нискоградба, ЈП Комуналец и ЈКП Водовод утре 14.05.2021 година ( Петок ) нема да работи поради изведување на електрична мрежа на улица Рузвелтова каде што е и седиштето на  наплатниот пункт.

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани