Webp.net gifmaker

Ветераните на ФК "Пелистер" им го честитаа 30 годишниот јубилеј на "Боеми" (фотовест)

Ноември 01, 2019
Фото: Горан Петровски-Фото студио ПИНК Фото: Горан Петровски-Фото студио ПИНК

Битолската група „Боеми“ продолжува со одбележување на нивниот 30 годишен јубилеј, а вечерва  во ресторнот „Грне“ ветераните на ФК „Пелистер“  се приклучија на забавата и на „Боемите“ им го честитаа роденденот. 

 

received 600279087176583

received 588894571847333

 

 

received 664643230609294

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани