Празничен изгрев и залез низ мобилниот објектив на професорот Александар Адамовски

Април 19, 2020

Професорот по македонски јазик и литература Александар Адамовски со својот мобилен телефон го „улови“ изгревот и залезот на сонцето за време на празничните денови и фотографиите ги сподели со нашите читатели.  

 

 

 

Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани