И вечерва ноќно скијање во ски-центарот "Нижеполе"

Март 24, 2021
Поради големиот интерес и поволните временски услови, како и квалитетот на патеката , вечерва продолжувa  ноќното скијање во ски центарот "Нижеполе",  кое почна во 17.00 и ќе трае 20.00 часот.
 
Од ски центарот апелираат да се почитуваат ги сите протоколи за заштита од ковид 19
 
Сподели

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
© 2021 АПЛА.мк. Сите права се задржани